image Armë, shkallë e çekiçin me vete, kosovari publikon pamjet e hajnave në shtëpi - Sinjali

Armë, shkallë e çekiçin me vete, kosovari publikon pamjet e hajnave në shtëpi

news image

Një qytetar ka publikuar pamje të kamerave, gjersa shihen hajdutët të cilët kanë tentuar të kryejnë grabitje në shtëpinë e tij.

Në videon e publikuar, shihet se hajdutët kanë me vete armë, derisa kanë marrë edhe shkallët e çekiçin me vete.

Pastaj, duket se pronari i shtëpisë i sheh dhe të njëjtit shihen duke ikur.

F.F (pronari i shtëpisë) u ka bërë thirrrje qytetarëve që mund t’i identifikojnë këta persona që ta telefonojnë në mënyrë që të identifikohen.

Gjate nates tentuan te grabisin shtepin. Kush mund ti indentifikoj keta persona ju lutem me kontaktoni ne nr:044916874”, ka shkruar i njëjti.

No photo description available.
May be an image of 2 people and people standing
May be an image of 1 person, standing and text that says /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: