image Arbenita Ismaili shfaqet tërheqëse para pasqyrës
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Arbenita Ismaili shfaqet tërheqëse para pasqyrës

news image

Njëra ndër modelet më të komentuara në faqet rozë ka provokuar sërish me fotot e saj të fundit.

Ajo pothuajse në shumicën e kohës komentohet për bukurinë dhe linjave trupore, që shpesh i ekspozon para kamerës.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe kohët e fundit përmes një postimi në rrjetin social Instagram, në të cilën është shfaqur tërheqëse. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner ????

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

E veshur më një fustan të bardhë, Arbenita ka marrë poza të ndryshme para pasqyrës. /Gazeta Sinjali/