image Aksident në Veternik, tre të lënduar
[wp-story id="814678"]

Siguri

Aksident në Veternik, tre të lënduar

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 17:30 në Veternik të Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

Ajo tha për Sinjalin se në aksident janë përfshirë tri vetura dhe janë lënduar tre persona.

Sot rreth orës 17:30, në Veternik, është raportuar për një aksident rrugor në mes të tri automjeteve. Bazuar në të dhënat fillestare nga vendi i ngjarjes, si pasojë e këtij aksidentit, ndihmë mjekësore ka kërkuar tre persona”, tha ajo.

/GazetaSinjali/