image Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Prishtinë - Sinjali

Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Prishtinë

news image

Një aksident trafiku, mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur sot rreth orës 16:30 në rrugën “Tirana” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Si pasojë e këtij aksidenti, Ahmeti njoftoi se ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti“, ka thënë Ahmeti për Sinjalin./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin