image Adele humb peshë në mënyrë drastike pas ndarjes - Sinjali

Showbiz/ Adele humb peshë në mënyrë drastike pas ndarjes

news image

Këngëtarja e njohur me famë botërore Adele, për herë të parë është shfaqur në publik që nga ndarja me bashkëshortin e saj.

Artistja ishte e pranishme në festën e datëlindjes së rep-artistit Drake dhe ajo çka u la më së shumti përshtypje fansave të saj, ishin format fizike, transmeton Gazeta Sinjali.

Adele duket se ka humbur peshë në mënyrë drastike dhe krejt kjo falë përkushtimit të stërvitjeve.

Disa burime pranë këngëtares i kanë thënë “The Sun”, se që nga ndarja ajo është fokusuar më shumë për veten, si dhe rritjen e djalit./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin