image A e dinit se politikani i njohur kosovar është 'vëllai' i Albërie Hadërgjonaj - Sinjali

A e dinit se politikani i njohur kosovar është ‘vëllai’ i Albërie Hadërgjonaj

news image

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, së fundmi në rrjetin e saj social “Instagram” ka prezantuar ‘vëllain’, i cili është një politikan i njohur dhe bëhet fjalë për kryetarin e Deçanit, Bashkim Ramosaj, shkruan Gazeta Sinjali.

Këngëtarja ka ndarë një imazh bashkë me kryetarin e Deçanit teksa ka shkruar i ka bërë një vizitë derisa i është referuar si vëlla.

“Sot me vllaun tim kryetarin e Komunës së Deçanit. Mora shumë dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty. Falerminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj”, ka shkruar Hadërgjonaj.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin