image Ndahet nga jeta vëllai i Isa Mustafës

Sociale

Ndahet nga jeta vëllai i Isa Mustafës

news image

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë Ragip Mustafa, vëllai i ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Vëllai i ish-kryeministrit po vuante nga një sëmundje dhe sot ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, më 6 tetor, në varrezat e Arbërisë -Prishtinë, në ora 15:30.

/GazetaSinjali/