image 2 mijë e 120 gjoba trafiku në Kosovë në 24 orët e fundit
[wp-story id="814678"]

2 mijë e 120 gjoba trafiku në Kosovë në 24 orët e fundit

news image

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 45 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 29 persona dhe 17 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

/GazetaSinjali/