image ZYRTARE: Pique njofton largimin nga Barcelona dhe pensionimin nga futbolli
[wp-story id="814678"]

Futboll

ZYRTARE: Pique njofton largimin nga Barcelona dhe pensionimin nga futbolli

news image

Gerard Pique ka njoftuar se po largohet nga Barcelona dhe gjithashtu do të pensionohet nga futbolli.

Ndeshja e së shtunës kundër Almerías do të jetë ndeshja e tij e fundit në Camp Nou.

Lajmin e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një video në rrjetet sociale.

/GazetaSinjaliSport/