image Zyrtare: Hoffman largohet nga KF Llapi - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Zyrtare: Hoffman largohet nga KF Llapi

news image

Pas vetëm një gjysmësezoni të kaluar, Steven Hoffman nuk do jetë më pjesë e KF Llapit, shkruan Sporti në Sinjali.

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të klubit, KF Llapi ka bërë të ditur për ndërperjen e bashkëpunimit me portierin jugafrikan.

KF Llapi dhe portieri jugafrikan Steven Hoffman me marrëveshje të dyanshme kanë ndërprerë bashkëpunimin. Kësisoji, portieri Steven Hoffman nuk do jetë pjesë e KF Llapit në edicionin pranveror.KF Llapi shfrytëzon rastin të falenderoj atë për kontributin e dhënë në 11 ndeshje gjatë së cilave ishte në portë, ku tre herë arriti ta mbaj portën e pa prekur. Klubi i dëshiron suksese në vazhdim të karrierës!” – thuhet në njoftimin e klubit nga Podujeva.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: