image Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

news image

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë të premten rreth orës 12.

Sipas policisë, nëna e viktimës e ka raportuar rastin, e cila ka thënë se e bija ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

/GazetaSinjali/