image Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë - Sinjali

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

news image

Është raportuar në polici se një e mitur në Fushë Kosovë është zhdukur gjatë ditës së diel, raporton Gazeta Sinjali.

Siç bëhet e ditur nga policia, rastin e ka raportuar babai i të miturës, i cili ka thënë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Në lidhje me këtë rast është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti është nën hetime.

Ngjarja ka ndodhur gjatë së dielës rreth orës 07:00, në Fushë Kosovë./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin