image Zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani

Bota e Yjeve

Zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani

news image

Një javë më parë, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo, duke publikuar një video nga spitali.

Fatmirësisht, Bora u rikuperua shumë shpejt dhe u kthye menjëherë në ekran.

Ndërkohë, së fundmi, “Prive” ka zbuluar se me çfarë lidhet operacioni që kreu moderatorja.

Konkretisht, bëhet e ditur se ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje në abdomen.

Kjo është edhe arsyeja pse Bora prej disa ditësh e prezanton emisionin e ulur në karrige.

Bora Zemani prezanton për herë të parë ulur, përlotet me surprizën (FOTO) -  Lajme Durrës
Përputhen e të rinjve mbaroi po Bora Zemani tregon surprizën/ Ja kur do  dalin në televizor audicionet: Do kënaqeni
Zbulohet ndërhyrja kirurgjikale që kreu Bora Zemani - Abc News

/GazetaSinjali/