image Ylli i NBA-së, James jep parashikimin e tij për finalen e Ligës së Kampionëve - Sinjali

Ylli i NBA-së, James jep parashikimin e tij për finalen e Ligës së Kampionëve

news image

Tifozi i Liverpoolit dhe pjesë-pronari LeBron James ka parashikuar një triller me shtatë gola në finalen e Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Jurgen Klopp, e cila së fundmi fitoi kompeticionin në vitin 2019, përballet me Real Madridin në Paris më 28 maj.

Reds kanë fituar tashmë dy trofe këtë sezon – Carabao Cup dhe FA Cup – dhe mund të jenë ende në linjë për një katërfish të paprecedentë deri në momentin që do të përfundojë finalja.

I madhi i NBA-së, James investoi në Liverpool në vitin 2011, dhe në një pyetje dhe përgjigje në Twitter, yllit të Los Angeles Lakers iu kërkua parashikimi i tij përpara ndeshjes në Madrid.

“4-3 për ne!!!! YNWA,” u përgjigj James.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: