image Vetëvrasja në Tiranë, shoqërohen 4 persona në polici - Sinjali

Vetëvrasja në Tiranë, shoqërohen 4 persona në polici

news image

Një grua, M.H., 33-vjeçare me një gjendje të rënduar psikologjike, dyshohet se ka bërë vetëvrasje me armë zjarri, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas mediave në Shqipëri, ngjarja ka ndodhur në një banesë në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë të Tiranës.

Xh.L., 26 vjeçe, S.H., 57 vjeçe, E.L., 32 vjeç dhe D.G., 56 vjeç u shoqëruan në polici, për të liruar pastaj në procedurë të rregulltë nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin