image Vdes modelja e famshme, ish i dashuri e hedhi nga ballkoni

Bota e Yjeve

Showbiz/ Vdes modelja e famshme, ish i dashuri e hedhi nga ballkoni

news image

Amie Harwick, terapistja e Hollywood-it dhe  modelja e famshme e “Playboy”,  ka ndërruar jetë, shkruajnë mediat e huaja.

Modelja ka vdekur në mënyrë tragjike, ku dyshohet se ish i dashuri i saj, Gareth Pursehouse, e ka hedhur nga ballkoni, transmeton Gazeta Sinjali.

Amie është gjetur pa shenja jete dhe e gjymtuar si pasojë e rënies,  poshtë apartamentit të saj në Hollyëood Hills.

Kujtojmë se ajo ishte e fejuara e komedianit të njohur, Drew Carey./Gazeta Sinjali/