image Të kapur për dore, Teas i del fotoja me të dashurin

Bota e Yjeve

Të kapur për dore, Teas i del fotoja me të dashurin

news image

Ish-konkurrentja e Përputhen, Tea Trifoni, është një nga emrat më të pëlqyer nga ky emision.

Tea ka konfirmuar vet se është në lidhje të re dashurie, por nuk ka zbuluar identitetin e tij.

Së fundi, ajo është kapur “mat” ku shihet pranë të dashurit dhe vëmendja shkoi tek veshja e saj.

Tea kishte veshur një fustan ngjyrë të gjelbër duke ekspozuar linjat trupore.

/GazetaSinjali/