image Para hyrjes së Adriana Matoshit në operacion, Keith me dedikim prekës për të

Bota e Yjeve

Para hyrjes së Adriana Matoshit në operacion, Keith me dedikim prekës për të

news image

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi gjatë ditës së sotme pritet t’i nënshtrohet një operacioni për heqjen e tumorit në tru.

I dashuri i saj Keith ka bërë një postim prekës në Instagram teksa i ka uruar shërim të shpejtë.

“Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar atë që jeni për mua. Gjithçka që dua të them është faleminderit që ke ardhur në jetën time. Shpresoj që së shpejti të shihemi sërish dhe të krijojmë më shumë kujtime të paharrueshme te dua”./GazetaSinjali/

https://www.instagram.com/p/CVvmLksIu7_/