image Produksioni nxjerr një video ku shihet Beniada duke e puthur të dashurin e Borës

Bota e Yjeve

Produksioni nxjerr një video ku shihet Beniada duke e puthur të dashurin e Borës

news image

Modelja e ka zgjuar nga gjumi Donaldin duke i dhuruar puthje dhe përqafime.

Benida Nishani siç duket ka një simpati ndaj partnerit të moderatores, Bora Zemani. Kjo mund të aludohet në veprimin e fundit të saj ndaj Donaldit.

Ajo e ka zgjuar me puthje dhe përqafime nga dhoma e gjumit ku të gjithë banorët flenë në gjumë.

Videon mund ta shikoni duke klikuar këtu./GazetaSinjali/