image "Vajza ka ikë nga psikiatria..." Nëna në Pejë raporton rastin në Polici - Sinjali

“Vajza ka ikë nga psikiatria…” Nëna në Pejë raporton rastin në Polici

news image

Një vajzë është zhdukur dje në mesditë në rrugën “Nënë Tereza” në Pejë, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin në polici e ka raportuar nëna e saj, e cila ka thënë se viktima ka qenë duke u trajtuar në Spitalin Rajonal në Pejë, konkretisht në repartin e Neuropsikiatrisë.

Viktima raportohet se është larguar nga spitali dhe më nuk dihet vendndodhja e saj.

Ndërkohë, rasti në polici është iniciuar si “Person i zhdukur”./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin