image "U nis vrullshëm", shoferi në Ferizaj dënohet me 150 euro gjobë
[wp-story id="814678"]

Siguri

“U nis vrullshëm”, shoferi në Ferizaj dënohet me 150 euro gjobë

news image

Policia në Ferizaj ka shqiptuar gjobë prej 150 euro ndaj një shoferi, i cili shkaktoi kundërvajtje në komunikacion në rrugën magjsitrale  Kaçanik-Shtërpcë.

Pamjet e kësaj kundërvajtje janë publikuar edhe në rrjete sociale dy ditë më parë.

Ndaj I.A është shqiptuar edhe një pikë negative, shkruan Sinjali.

Me këtë rast, Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, apelon tek shoferët e automjeteve që të respektojnë shenjat dhe rregullat e komunikacionit dhe fton qytetarët të bashkëpunojnë me policinë“, thuhet në njoftimin e Policisë.

/GazetaSinjali/