image U nda me të dashurin, Bebe Rexha qan në mes të koncertit

Bota e Yjeve

U nda me të dashurin, Bebe Rexha qan në mes të koncertit

news image

Para disa javësh Bebe Rexha bëri publik një mesazh, ku i dashuri i saj kërkonte të ndahej nga ajo për shkak se këngëtarja me prejardhje shqiptare kishte shtuar peshë.

Edhe Bebe Rexha duket se nuk e ka marr ende veten nga kjo ndarje.

Gjersa po performonte në një koncert në Londër, ajo ndaloi performancën dhe filloj të qante.

Fansat e saj thanë se ajo po qante si pasojë e ndarjes.

Më poshtë video:

@zeeeeeeeej 11 MALE SINGER REUNION #edsheeran #shawnmendes #coldplay #justinbieber #harystyles #samsmith #brunomars #onerepublic #lewiscapaldi #tomgrennan #onedirection #fypシ゚viral #fypage ♬ FULL MASHUP ON YOUTUBE _ MINLEEMUSIC – minlee 민리

/GazetaSinjali/