image Transeksuali Edona James pjesë e BBVK 2

Bota e Yjeve

Transeksuali Edona James pjesë e BBVK 2

news image

Edona James është banorja e radhës në Big Brother VIP Kosova 2

Edona bëhet pjesë për herë të dytë pjesë e një reality show të tillë.

Më parë, ajo ka qenë pjesë e Big Brother Gjermania, ku edhe kishte dalë pas katër dite.

Kujtojmë se Edona është trans seksualja e parë shqiptare.

Por, kësaj here ajo ka thënë se do të rrijë për tre muaj dhe synon çmimin kryesor.

/GazetaSinjali/