image Këta janë tre banorët e nominuar për sonte

Bota e Yjeve

Këta janë tre banorët e nominuar për sonte

news image

Big Brother ka marrë një vendim për banorët, ku u eliminuan të gjithë banorët, për mosrespektim të rregullave.

11 banoret me me shume vota, që kanë shpëtuar nga eliminimi janë Xhuli, Artani, Melisa, Bruno, Vedati, Andi, Arta, Stresi, Gresa, Blasta, Mbresa.

Ndërsa tre me pak të votuarit qe shkojnë ne televotim si të nominuar janë: Vivien, Atdheu, dhe Dafina.

/GazetaSinjali/