image Kjo është banorja seksi e BBVK, vjen nga Shqipëria

Bota e Yjeve

Kjo është banorja seksi e BBVK, vjen nga Shqipëria

news image

Është zbuluar emri i banorit të tretë të Big Brother Vip Kosova.

Ajo është Viviene Thano dhe vjen nga Shqipëria, saktësisht nga Durrësi.

/GazetaSinjali/