COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ “Toosie Slide” – kënga e re e Drake

news image

Rep-artisti i njohur me famë botërore, Drake e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Toosie Slide” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Ky projekt është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në YouTube dhe qysh në fillim ka marrë mbi 1 milion klikime./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin