COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Showbiz/ Linda Halimi publikon këngën “Gur”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Gur” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

“Gur”, i takon zhanrit baladë që është publikuar në kanalin zyrtar të Lindës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin