image “Qué Chimba” – kënga e re e Malumas - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

“Qué Chimba” – kënga e re e Malumas

news image

Këngëtari i njohur spanjoll me famë botërore, Maluma e ka publikuar projektin më të ri muzikor,

Kënga titullohet “Qué Chimba” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Malumas në YouTube dhe qysh në fillim ka marrë mbi 1 milion klikime./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin