image Tjetër aksident në Tiranë/ Autobusi përplaset me stacionin e pasagjerëve - Sinjali

Tjetër aksident në Tiranë/ Autobusi përplaset me stacionin e pasagjerëve

news image

Pasi incidentit të autobusit të Unazës në Tiranë, i cili i mbushur me pasagjerë përfundoi në Lanë dhe zuri poshtë një makinë, një tjetër urban është aksidentuar mesditën e sotme në Tiranë.

Mësohet se një autobus i linjës Qyteti Studenti është përplasur në stacionin ku presin qytetarët te Fakulteti i Shkencave të Natyrës.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasur persona të lënduar, mirëpo shihet se mjeti ka pësuar dëmtime të shumta materiale.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: