image Tenton të vetëvritet një vajzë në Ferizaj - Sinjali

Tenton të vetëvritet një vajzë në Ferizaj

news image

Një vajzë në fshatin Pojatë të Ferizajt ka tentuar t’i japë fund jetës së saj dje pasdite, raporton Gazeta Sinjali.

Burime të Gazetës Sinjali brenda policisë së këtij rajoni kanë bërë të ditur se ajo kishte provuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve.

Sinjali mëson se ajo është dërguar në Emergjencën e Ferizajt dhe pas tretmanit mjekësor është intervistuar nga policia./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin