image Tea shuan kureshtjen, tregon si u njoftua me të dashurin e ri - Sinjali

Tea shuan kureshtjen, tregon si u njoftua me të dashurin e ri

news image

Ish konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni, së fundmi ka bërë një deklaratë sa i përket jetës private.

Pas ndarjes nga Bearti, nuk ka shkuar shumë kohë dhe ajo menjëherë ka gjetur dashurinë tjetër.

E ftuar në një emision, ajo tregoi se është njoftuar rastësisht me të dhe janë realisht në njohje.

“E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht. Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja të zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”, tha Tea.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin