image “Të mora në telefon dhe nuk mu përgjigje”, Morena Taraku me fjalë prekëse për shokun e vdekur - Sinjali

“Të mora në telefon dhe nuk mu përgjigje”, Morena Taraku me fjalë prekëse për shokun e vdekur

news image

Morena Taraku kishte raporte miqësore me të riun Eronit Sermaxhaj.

Që nga vdekja e tij Morena ka postuar vazhdimisht foto dhe video me të duke i bërë edhe dedikime të shpeshta.

Së fundmi ajo ka bërë një dedikim derisa ka treguar se sa të vështirë e ka ta përballojë humbjen e mikut të saj.

Ajo po ashtu ka rrëfyer ditën e parë kur e kuptoi se diçka i kishte ndodhur Erionit.

Kujtojmë se Eroniti vdiq në moshën 22 vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë të cilën bëri përpjekje ta luftojë tash e 4 vite.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: