image Morena shfaqet në bikini, duket e mahnitshme - Sinjali

Morena shfaqet në bikini, duket e mahnitshme

news image

Modelja dhe së fundmi këngëtare, Morena Taraku është mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi me poza provokuese.

Taraku ndiqet nga më shumë se 1.3 milionë ndjekës në Instagram, ku ajo publikon fotografi ku vihen në pah linjat trupore.

Fotografi të tilla ka publikuar edhe gjatë ditës së sotme duke publikuar një foto mjaft provokuese.

Modelja duket e mahnitshme me bikini ku shihen linjat fantastike trupore. Dhe kështu ka vepruar gjatë të dielës duke shpërndarë një fotografi në profil që ngacmon imagjinatën. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: