image Daily Mail artikull për jetën luksoze të Morena Tarakut - Sinjali

Daily Mail artikull për jetën luksoze të Morena Tarakut

news image

Prestigjozia britanike DailyMail, ka zgjedhur t’i dedikojë një artikull disa nga figurave më të njohura publike, të cilët kanë një numër ndjekësish në Instagram, gjithashtu edhe për jetën që ata e jetojnë.

Në këtë listë është përfshirë, edhe shqiptarja Morena Taraku, pasi jetës së këngëtares i është kushtuar një artikull i veçantë.

Ndër të tjera, në tekstin e shkruar dedikuar artistes shqiptare, theksi vihet edhe tek veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë Morena Taraku mban një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 £ në Cartier (foto në kyçin e dorës). Fotot e tjera tregojnë Morenën duke paraqitur një stuhi me veshjet e stilistëve në Dubai dhe Turqi”. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: