image Sylvinho nga Brazili vjen me një urim të veçantë për shqiptarët

Futboll

Sylvinho nga Brazili vjen me një urim të veçantë për shqiptarët

news image

Sylvinho ka bërë një urim të veçantë për popullin shqiptar nga Brazili, për festat e fundvitit.

Ky urim i selektorit të Kombëtares së Shqipërisë vije në ditën e festës së Krishtlindjeve.

“Përshëndetje të gjithëve, ju uroj gëzuar Vitin e Ri dhe Krishtlindjet. Uroj më të mirat për të gjithë ju”, u shpreh Sylvinho në një video.

Urimi i Sylvinhos: VIDEO

Kujtojmë se Sylvinho udhëhoqi me sukses Kombëtaren shqiptare këtë vit, duke siguruar edhe kualifikimin për në Kampionatin Evropian “Euro 2024”. 

/GazetaSinjaliSport/