image Skuadra franceze interesohet për francezin e Barcelonës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Skuadra franceze interesohet për francezin e Barcelonës

news image

Paris Saint-Germain raportohet se janë duke planifikuar transferimin e francezit Ousmane Dembele.

Portali spanjoll “Marca” raporton se klubi francez është duke planifikuar transferimin e tij në vitin e ardhshëm.

Kjo pasi që kontrata e sulmuesit anësor nme katalunasit skadon më 30 qershor të vitit 2022.

Deri më tani Barcelona dhe Dembele nuk kanë zhvilluar negociata për zgjatje të bashkëpunimit. /Gazeta Sinjali Sporti/  


Shpërndaje artikullin