image Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Premierligë, arrinë në 6 numri i takimeve që nuk do luhen këtë vikend - Sinjali

Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Premierligë, arrinë në 6 numri i takimeve që nuk do luhen këtë vikend

news image

Vazhdojnë të shtyhen ndeshjet në Premierligë për shkak të variantit të ri të COVID-19, Omicron, raporton Sinjali Sport.

Ndeshja e paraparë për sot në ora 16:00 ndërmjet Aston Villas dhe Burnleyt shtyhet zyrtarisht, duke u shtyrë sfida e gjashtë për këtë xhiro në Angli.

Arsyeja e suspendimit të takimit të sotëm është se kanë dalur raste të reja më koronavirus te skuadra e Villas.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin