image Shoferi shqiptar humb kontrollin, futet në një servis të telefonave - Sinjali

Shqipëri/ Shoferi shqiptar humb kontrollin, futet në një servis të telefonave

news image

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në qytetin e Fushë-Krujës në Shqipëri.

Një makinë tip “Mercedes” me targa angleze ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar brenda një dyqani telefonash.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, shkak i aksidentit dyshohet se është bërë një shqetësim shëndetësor i drejtuesit të mjetit.


Shpërndaje artikullin