COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Rritet numri i të infektuarve, Labi vazhdon të performojë në qytete të ndryshme

news image

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, së bashku me disa kolegë të tij, ditë më parë ka mbajtur një protestë për shkak se nuk po lejohet organizimi i dasmave dhe ahengjeve.

Mirëpo, pavarësisht kësaj Labi vazhdon të mbajë mbrëmjet muzikore në qytetet e Kosovës.

Së fundi, Labi ka njoftuar se këtë javë do të performojë në Ferizaj.

E derisa numri i të infektuarve dhe i të vdekurve në Kosovë po rritet, Labi po vazhdon të performojë në mbrëmje muzikore duke bërë tubime në këto ahengje. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin