image Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital - Sinjali

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

news image

Një person mbrëmë në Prizren, duke drejtuar biçikletën nga pakujdesia është rrëzuar dhe i njëjti më pas nga lëndimet e shkaktuara është dërguar për tretman mjekësor.

Viktima pas pranimit të ndihmës mjekësore në spitalin e Prizrenit është dërguar në QKUK, shkruan Gazeta Sinjali.

Në lidhje me këtë aksident është konsultuar edhe prokurori i shtetit.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar dhe është iniciuar si “Lëndim i rëndë trupor-aksidental”. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin