image Roberti dhe Nora i japin fund martesës
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Roberti dhe Nora i japin fund martesës

news image

Muzicienti i njohur kosovar, Robert Berisha ka konfirmuar se është ndarë nga këngëtarja gjithashtu e njohur, Nora Istrefi.

Roberti këtë e ka bërë përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 123 mijë ndjekës.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashkë, por tanë jetën do jemi babi dhe mami i Renees, loqkës tonë dhe shokë të mirë deri në vdekje.”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Ja shkrimi i plotë i Robert Berishës në Instagram:

Kujtojmë se Nora dhe Roberti janë martuar në shtator të 2014-së dhe nga kjo martesë kanë vetëm Reneen./Sinjali/