image Publikohen pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Publikohen pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit

news image

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi nesër do ta publikojë këngën e saj më të re e cila titullohet “Ciao”.

Në foto të cilat ka publikuar këngëtarja herë pas here për paralajmërimin e kësaj kënge ajo është dukur tejet atraktive.

Ndërsa pak më parë Nora në Instagramin e saj zyrtar ka publikuar edhe një pjesë të shkurtët të videoklipit.

Kënga duket të jetë me motive dashurie dhe për tekstin është përkujdesur këngëtari Yll Limani.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

/GazetaSinjali/