image Nora Istrefi ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Nora Istrefi ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi, e cila numëron mbi një milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”, shumë shpesh ndryshon stilet e folkëve po ashtu edhe atë të veshjes, shkruan Gazeta Sinjali.

Komplimentet rreth këtyre ndryshimeve të këngëtarës kanë qenë të shumta e nga më të ndryshmet nga miqtë dhe fansat e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Nora momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Ay Caramba”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Gjiko e artisten Melinda Ademi.

Nora këtë periudhë ka qenë shumë e kërkuar edhe në mbrëmje e koncerte muzikore. /GazetaSinjali/