image “Edhe hajn edhe rrenc”, Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit

Bota e Yjeve

“Edhe hajn edhe rrenc”, Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit

news image

Kohë më parë, ishte përfolur se Nora Istrefi ia ka marrë Leonorës këngën “A e ke ditë” pa leje duke ia “djegur”.

Nora në emisionin “Më ler të flasë” pohoi se nuk ka arsye për t’i kërkuar falje Leonora Jakupit, për shkak të këngës.

Leonora Jakupi që e pati akuzuar për vjedhje dhe pati kërkuar që Nora t’i kërkonte falje publike, ka reaguar pas kësaj deklarate.

“Edhe hajn, edhe rrenc”, ka shkruar ajo.

/GazetaSinjali/