image Motrat Istrefi publikojnë foto bashkë me nënën e tyre
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Motrat Istrefi publikojnë foto bashkë me nënën e tyre

news image

Suzana Tahirsylaj është nëna e Nores, Nites, Eres dhe Bledit, transmeton Gazeta Sinjali.

Suzana duket se është në formë të mirë. Ajo është një nënë e përkushtuar e cila gjithmonë është kujdesur për vajzat e saj.

Dy vajzat Nora dhe Era janë duke korrur suksese prej shumë vitesh.

Së fundmi, në një imazh ku shfaqen bashkë tri vajzat me nënën, Suzana merrë gjithë vëmendjen me dukjen e saj si të ishte motër me to.

/Gazeta Sinjali/