image Reagon nëna e Beatrixit pas hyrjes së Romeos në vend të Donaldit

Bota e Yjeve

Reagon nëna e Beatrixit pas hyrjes së Romeos në vend të Donaldit

news image

Mbrëmë e gjithë vëmendja ishte te hyrja e vëllait të Donald Veshaj, Romeos. Ai hyri në shtëpi në vend të Donaldit, për të parë nëse banorët do ta vërenin.

Ky moment u komentua shumë për shkak të reagimit të banorëve kur e kuptuan se kush ishte.

Pas daljes nga shtëpia, Romeo e përqafon Beatrixin dhe i thotë ‘je yll’. E si duket kjo e ka emocionuar të ëmën e Beatrixit, Antigonën.

/GazetaSinjali/