image Banorja e BBVA3 e përlotur flet për dhunën fizike nga babai: Mami ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë

Bota e Yjeve

Banorja e BBVA3 e përlotur flet për dhunën fizike nga babai: Mami ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë

news image

Ditën e sotme, banorja e BBVA3 Roza ka biseduar me Julin dhe ka kujtuar disa momente nga fëmijëria e saj.

Teksa është shprehur dhe më parë se babai i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj mamasë së saj, Roza ka kujtuar disa momente, të cilat e kanë bërë të përloten.

“Ka ngrënë grusht mami se kishte blerë një ibrik çaji pa i thënë babit.. Nga kuzhina deri te dhoma e gjumit ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë. Për një ibrik…”, u shpreh ajo.

/GazetaSinjali/