image Nominimet e para në BBVA3, këta janë 5 banorët që u dërguan në televotim

Bota e Yjeve

Nominimet e para në BBVA3, këta janë 5 banorët që u dërguan në televotim

news image

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nominimi i parë për edicionin e dytë në Big Brother VIP Albania 3.

‘Vëllai i Madh’ vendosi që 6 banorët më pak të preferuar të publikut, të nominoheshin nga njëri-tjetri, për t’i dërguar në fund banorët me më shumë vota në televotim.

Vesa, Gazi, Gabriele, Ervini, Alfio, Heidi me votat e tyre dërguan në nominim Gazin, Gabrielen, Alfion dhe Heidi.

Së bashku me 4 banorët e tjerë në nominim u dërgua edhe Meri pas dënimit nga ‘Vëllai i Madh’.

/GazetaSinjali/