image Publikohet traileri i filmit "Black Widow"

Film

Film/ Publikohet traileri i filmit “Black Widow”

news image

Është publikuar traileri i parë i filmit “Black Widow”, i cili pritet të publikohet më 1 maj 2020.

Filmi i takon zhanreve aventurë-fantazi dhe trajton historinë e një spiune internacionale të quajtur Natasha Romanoff, e cila më pastaj bëhet heroinë, transmeton Gazeta Sinjali.

Traileri është publikuar në YouTube dhe qysh në fillim ka marrë komente të shumta nga publiku.

Aktorët që do të luajnë në këtë film janë: Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugj, Rachel Weisz, Robert DoWney Jr, e shumë të tjerë./Gazeta Sinjali/

https://www.youtube.com/watch?v=ScMjOrrfRNE