image Donaldi publikon pamje nga xhirimet e filmit me Bora Zemanin

Bota e Yjeve

Donaldi publikon pamje nga xhirimet e filmit me Bora Zemanin

news image

Bora Zemani dhe Donald Veshaj së fundmi kanë njoftuar se kanë punuar prej një viti në një projekt të ri, i cili ka të bëjë me realizimin e një film që do të quhet “5 herë jo”, e që në thelb ka të bëjë me historinë e tyre të dashurisë.

Ky film, siç u paralajmërua është një komedi romantike që do të dalë në kinema këtë dhjetor.

Së fundmi, çifti janë duke kryer xhirimet e tij, ku herë pas here ndajnë pak pamje për ndjekësit e tyre.

Ishte Donaldi i fundit që ka ndarë pamje nga këto xhirime, duke njoftuar se kanë xhiruar në Fier të Shqipërisë.

/GazetaSinjali/